PutinTrump

Публікація Wikileaks вкрадених внутрішніх демократичного Національного комітету (DNC) електронних листів доводять те, що всі вже знали – що DNC робив сприяння Хілларі Клінтон і нахиляв первинні вибори та закритий процес зборів проти Берні Сандерса. Прихильники Sanders мають право бути обуреними, але мало хто з них задають все більше і більше важливе питання тут:

  • Хто стоїть за витоком?
  • Чому ж вони чекали, поки прийде час напередодні з’їзду Демократичної партії щоб просочувати цю життєво важливу інформацію?
  • Який порядок денний протікання переслідувало?

Намагатись відповісти на ці питання дуже важливо, якщо ми хочемо, щоб не стати пішаками в шаховій грі когось іншого.

Про порушення даних DNC повідомлялося в середині червня, через кілька днів після останніх демократичної партії праймеріз у Вашингтоні, округ Колумбія За даними Bloomberg, порушення було справою рук хакерів, які працюють для російського уряду:

“Російські хакери, від яких постраждали кампанія Національного комітету Демократичної партії і Хілларі Клінтон, занурилися набагато далі в політичну систему США, роблячи підмітання в юридичних фірмах, лобістів, консультантів, фондів і груп політики відомих аналітичних центрів, відповідно до людини, що знайома з дослідженнями атаки.

“Майже 4000 рахунків Google були направлені в складній ‘фішинг’ кампанії — призначений, щоб обдурити користувачів в забезпеченні доступу таким чином, щоб інформацію можна було б почерпнути з особистих та організаційних рахунків — з жовтня до середини травня, відповідно до людиною, який не просив ідентифікувати його через обговорення конфіденційної інформації.

“Радикальна сфера шпигунства за політичним істеблішментом США передбачає задіяний інформаційний невід набагато більший, ніж повідомлялося раніше, і хтось хотів зібрати майже-енциклопедичне розуміння наступного президента і тих хто буде впливати на його або її мислення. На підставі даних, які в даний час аналізують різні дослідники в області безпеки. вони вважають, що кампанія відбувається від хакерів, пов’язаних з російськими спецслужбами і в цілому була успішною, витягнувши стоси звітів, аналітичних документів, кореспонденції та іншої інформації.”

Незабаром після цього, “Guccifer 2.0” з’явився в Інтернеті і опублікував вкрадені внутрішні документи кампанії DNC і Клінтон, в тому числі весь дослідний файл DNC на опозиційного Республіканського кандидата у президенти Дональд Трамп. Перший пост блогу Guccifer 2.0 стверджував, що “самотній хакер” — не Росії і не Росія-афілійований, звичайно! — Увірвався в бази даних Демократичної партії. Незабаром після того, засновник Wikileaks Джуліан Ассанж почав погрожувати публікації внутрішніх документів, які завдають шкоди Клінтон.

Wikileaks виконують цю загрозу в той час як Guccifer 2.0, здається, загадково затих.

Що ні Guccifer 2.0, ні Wikileaks не може або не буде пояснювати, змогли не один, чи не два, а три неурядові експерти кібербезпеки, що прийшли до висновку, що російські хакери були відповідальні за дані порушення. Wikileaks проповідує прозорість, але ніколи її не практикував. Групи, які фінансують процеси прийняття рішень і внутрішня структура є секретними. Як один розчарований Wikileaks активіст написав “WikiLeaks не є звичайною організацією. Він не має зарплати, ні управління, а також демонструє відсутність ефективних правил.” Ця тиранія безструктурності означає що Wikileaks як організація є незрозумілою одноосібною диктатурою, якою управляє Ассанж.

В останнім часом Ассанж був оборонятися над звинуваченнями про відносини Wikileaks до російського уряду і це правильно. Він каже, що “немає ніяких доказів,” що російські шпигуни були джерелом електронних листів DNC, що Wikileaks опубліковані, але, звичайно, наявнісь доказів і відсутність доказів, це дві різні речі. Переважна більшість доказів вказує на те, що російські хакери були відповідальні за злом DNC і кампанії Клінтон. А так як Ассанж відмовляється розкрити джерело цього витоку, його відмова від участі в цьому російського уряду спирається виключно на його особистий авторитет.

Але чому ми повинні вірити Ассанжу, людині, який провів роки щоб переховуватися в Ecuardorian посольства у Великобританії, щоб уникнути законного ордера на арешт, виданого Швецією над згвалтування/тверджень сексуального насильства? Чому ми повинні вірити, що Ассанж Wikileaks не в змові з російським урядом, коли Ассанж попросив еквадорських посольство дозвіл мати російські служби безпеки, які б виступали в якості його охоронців, і сказав після протікання Сноудену шукати притулок в Росії? Чому ми повинні вірити Ассанжу, що Wikileaks не в змові з російським урядом, коли Wikileaks соратник і отрицатель Голокосту Ісраель Шамір передав невідредаговані американські дипломатичні кабелів (телеграми), що розкривають імена продемократичних дисидентів до Білоруського путінського диктатора, що привело до їх ув’язнення?

Путін явно прихильник Трампа, і це не важко зрозуміти, чому в даний час в рамках кампанії Трампа видно тісні зв’язки з Кремлем, нешкідливу щодо Путіна риторику Трампа, і його ворожість до Організації Північноатлантичного договору. Це не дивно, що російські хакери орієнтуються на противника Трампа, Клінтон і Демократичну партію.

Що потрібно пояснити це обгрунтування Wikileaks щодо часу їх DNC витоку електронної пошти – напередодні Національного з’їзду Демократичної партії, коли такі одкровення будуть найбільш політично шкідливими для Клінтон і Демократичної партії єдності. Це особливо актуально, так як не було, немає (і не буде) спроб Wikileaks аналогічним чином пошкодити орієнтації Трампа, Республіканській партії, або Національному комітету Республіканської партії. Ассанж описує вибір між Клінтон і Трампом на пост президента як вибір між “холери і гонореї,” і все ж Wikileaks взявся активно саботувати тільки одного з цих двох жахливих кандидатів.

Wikileaks симулює неупередженість між Клінтон і Трампом подібно до того, як DNC грає в напускну неупередженість між Сандерсом і Клінтон. Різниця полягає в тому, що прихована тенденційність DNC і масштаб огортання не мали ніякого відношення до порядку денного іноземного уряду.

Translation provided by @radiogalaxy4.

Advertisement